Narzędzie do tworzenia ankiet - LimeSurvey

Szanowni Państwo,

Warszawski Uniwersytet Medyczny od 17 lutego 2020 roku wykupił licencję do systemu ankietowego LimeSurvey.

Czym jest LimeSurvey?

,,LimeSurvey pozwala użytkownikom szybko tworzyć intuicyjne, złożone ankiety dostępne online, składające się z pytań i odpowiedzi, które mogą działać bez problemu, będąc udostępniane dziesiątkom, a nawet tysiącom uczestników. Samo oprogramowanie ankietowe nie wymaga przewodnika dla respondentów biorących udział w badaniu."

Serwis ankietowy LimeSurvey docelowo będzie ogólnodostępny dla wszystkich chętnych studentów, doktorantów, nauczycieli akademickich oraz pracowników niedydaktycznych WUM.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem korzystania z oprogramowania LimeSurvey - Regulamin

W celu otrzymania uprawnień do tworzenia własnych ankiet, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Nauczyciele akademiccy - Formularz

Doktoranci - Formularz

Studenci - Formularz

Instrukcja obsługi systemu ankietowego LimeSurvey - LINK

Instrukcja tworzenia ankiet - LINK

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: ankiety@wum.edu.pl

LimeSurvey